Marketing


Profesionální fotografie pro okouzlující prezentaci
Fotografie jsou tím, co zájemce vidí jako první a jsou základním kamenem úspěšné inzerce. Náš tým profesionálních fotografů se zaměřuje na zachycení jedinečných detailů Vaší nemovitosti, aby inzerát zaujal zájemce na první pohled a přiměl jej prozkoumat nabídku podrobněji.

Naši fotografové využívají nejmodernější vybavení a osvědčené techniky kompozice, aby Vaše nemovitost vynikla a odlišila se od konkurence. Každá fotografie je pečlivě zpracována a upravena, aby prezentovala Vaši nemovitost v tom nejlepším světle. Kvalitní vizuální prezentace pomůže upoutat pozornost právě na Vaši nabídku. 

Videoprohlídka - představení atmosféry nemovitosti
Nezbytnou součástí prezentace nemovitosti je videoprohlídka, která zájemcům umožní ponořit se do atmosféry Vaší nemovitosti. Při výrobě videoprohlídky je kladen důraz na detaily, které zvýrazňují jedinečnost nemovitosti tak, aby zájemce co nejvíce zaujala.

Tato služba je klíčová pro lepší propagaci nemovitosti na realitních serverech a sociálních sítích, jelikož přitahuje širší spektrum potenciálních zájemců.3D virtuální prohlídka - prozkoumejte nemovitost z pohodlí domova
Tato inovativní technologie umožňuje lepší prostorovou orientaci v nemovitosti, což z fotek a videa nemusí být zřejmé. Zájemci mohou procházet jednotlivými místnostmi, zastavit se u zajímavých detailů a získat tak komplexní představu o rozložení prostoru a velikosti nemovitosti.

Díky 3D virtuální prohlídky si zájemci mohou celou nemovitost prohlédnout online, ještě před tím než se vydají na prohlídku fyzickou. Tím mohou ušetřit svůj čas, čas prodávajícího i čas makléře.

 

Záběry z dronu - odhalte krásu okolí
Fotografie a videa z dronu umožňují vyzdvihnout atraktivitu okolí nemovitosti a její jedinečnou polohu. Dodávají inzerátu další rozměr a umožňují zájemcům nahlédnout na nemovitost z ptačí perspektivy. 

Inzerce na největších realitních portálech - oslovte co nejvíce zájemců
Spolupracujeme s nejnavštěvovanějšími realitními portály, na kterých můžeme nabízet Vaši nemovitost, což nám umožňuje efektivně ji prezentovat všem potenciálním zájemcům napříč realitním trhem. Inzerce na těchto platformách je důležitá pro oslovení co největšího počtu potenciálních zájemců a zajištění maximální viditelnosti inzerátu.

Inzeráty navíc pravidelně topujeme, což zajišťuje, že Vaše nemovitost bude vždy mezi prvními a nejviditelnějšími nabídkami.


Propagace na sociálních sítích - získejte pozornost i nečekaných zájemců
V dnešní době internetu se sociální sítě staly nejdůležitější formou marketingu, i v odvětví realit. Díky investicím do reklamních kampaní na sociálních médiích, jako jsou Facebook, Instagram, Youtube a další, cíleně oslovíme velký počet potenciálních zájemců. Díky tomu upoutáme pozornost nejen těch, kteří nemovitost aktivně hledají, ale i těch, kteří o novém bydlení zatím neuvažovali, ale mohou být těmi, které Vaše nemovitost zaujme natolik, že ji koupí.


 

Vytvoření webu nemovitosti - detailní prezentace pro luxusní nemovitosti
Pro větší a luxusnější nemovitosti je ideálním způsobem prezentace vytvoření speciálního webu, který odprezentuje nemovitost do těch nejmenších detailů. Tento web nabízí možnost poskytnout zájemcům podrobné informace, fotografie, videa a další materiály, které se do běžného inzerátu nevejdou a podpoří tak jejich rozhodování.


Homestaging - zvýšte atraktivitu své nemovitosti
Homestaging, čili příprava nemovitosti na prodej, je další strategií, jak maximalizovat zájem potenciálních kupců a zvýšit hodnotu nemovitosti na realitním trhu. Tento proces zahrnuje řadu opatření, od drobných úprav v interiéru až po kompletní redesign prostor, s cílem vytvořit co nejvíce atraktivní a přitažlivou prezentaci nemovitosti pro potenciální kupce.

Naši profesionální home stageři pracují s citem pro detail a důrazem na individualitu každé nemovitosti. Přizpůsobují styl a uspořádání interiéru tak, aby co nejvíce rezonovaly s cílovou skupinou zájemců. Zaměřujeme se na vytvoření prostředí, které je nejen vizuálně atraktivní, ale také vytváří pocit domova.

Zahrnuje odstraňování osobních předmětů a nezbytných věcí, které by mohly potenciálně odradit zájemce. Cílem je vytvořit neutrální, ale přesto příjemný prostor, který umožní zájemcům snadno si představit, jak by jej mohli využít pro své vlastní potřeby a životní styl.

Homestaging nejen zkracuje dobu prodeje, ale často také vede k lepším cenovým nabídkám zájemců, což představuje win-win situaci jak pro prodávající, tak pro kupující.

 

Vizualizace nemovitosti - představte si svůj budoucí domov
V případě prodeje projektů domů, pozemků s projektem nebo nemovitostí před rekonstrukcí se stále více uplatňují moderní technologie v podobě vizualizací. Tato metoda umožňuje zájemcům nahlédnout do potenciálu dané nemovitosti, lépe si tak dokázat představit její možnou podobu v budoucnousti a podpořit rozhodování při koupi. Jsou vytvářeny za použití nejmodernějších softwarových nástrojů a technik, což zajišťuje realistický obraz představované nemovitosti.

 

Vizualizace interiéru a rekonstrukce - objevte možnosti přeměny prostoru
U nemovitostí určených k rekonstrukci dokážeme s našimi partnery vytvořit také vizualizace rekonstrukce interiéru, včetně plánu a přehledného rozpočtu. Tímto způsobem umožňujeme zájemcům získat jasný obraz o možnostech úprav jak z hlediska designu, tak z hlediska financí.

Jde o efektivní způsob, jak pomoci zájemcům objevit skrytý potenciál nemovitosti a unsadnit jejich rozhodování.
 


 

Máte dotazy ohledně marketingu?

Pošlete nám kontakt, my se s Vámi spojíme.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
*
fullname: phone: lname: fname: