Hypotéka 
video

Hypotéka je jedním z nejvýznamnějších životních rozhodnutí, které může mít zásadní vliv na Vaši finanční stabilitu a celkovou kvalitu života. Je tedy zásadní zvolit správné nastavení hypotečního úvěru a jeho poskytovatele, což může mít výrazný dopad na Vaše finanční zdraví.

Klademe velký důraz na to, aby naši klienti měli ty nejlepší možné podmínky a výhody. Proto spolupracujeme jen s nejzkušenějšími a nejkompetentnějšími finančními poradci na trhu.
 

Výhody spolupráce s našimi finančními poradci


Časová úspora
Díky našim zkušeným poradcům můžete ušetřit mnoho času, protože vše spojené s koupí nemovitosti lze vyřešit během jedné návštěvy. Často není nutné chodit do banky, neboť naši poradci mají podpisová práva pro většinu finančních institucí a všechny potřebné úkony tak mohou vyřídit přímo v naší kanceláři. 

Za účelem dosažení maximální efektivity a plynulosti celého procesu realitní makléř a finanční poradce úzce spolupracují, což zaručuje bezproblémový průběh koupě/prodeje nemovitosti.


Finanční úspora
Naši finanční poradci spolupracují takřka se všemi bankami působícími na českém trhu. Díky tomu Vám dokážou vybrat tu nejlepší variantu financování přizpůsobenou Vašim individuálním potřebám a požadavkům.

S ohledem na zkušenosti s úspěšným zprostředkováním hypotečních úvěrů v hodnotě stovek milionů korun Vám dokáží nabídnout nejlepší dostupné podmínky na trhu včetně automatických slev z objemu.
 

Hypoteční kalkulačka

Pokud chcete zjistit orientační výši splátky hypotéky s aktuálními úrokovými sazbami, zkuste naši hypoteční kalkulačku.

 

Potřebujete poradit s financováním nemovitosti?

Pošlete nám kontakt, my se s Vámi spojíme.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
*
email: fullname: fname: