Naše služby
Jako odborníci na nemovitosti nabízíme našim klientům kompletní zajištění celého procesu prodeje/koupě, pronájmu nemovitosti a dalších souvisejících služeb.
Každá nemovitost je něčím specifická a vždy je třeba připravit individuální strategii prodeje s využitím moderních technologií a marketingových nástrojů.

 

Marketingové nástroje

  • Profesionální fotografie
  • Videoprohlídka
  • 3D virtuální prohlídka
  • Záběry z dronu
  • Inzerce na největších realitních portálech
  • Propagace na sociálních sítích
  • Web nemovitosti
  • Homestaging
  • Vizualizace

Více informací najdete v sekci marketing.

Právní servis

Naší největší prioritou je Váš klid a Vaše bezpečnost během celého procesu. Díky stovkám realizovaných obchodů a naší spolupráci s renomovanou advokátkou se můžete spolehnout na naši odbornost a s důvěrou nechat vše v našich rukou.

Více informací najdete v sekci právní služby.

Financování

Spolupracujeme s profesionály v oboru financí, kteří Vám zařídí financování Vaší vysněné nemovitosti za těch nejlepších tržních podmínek. Ať už potřebujete hypotéku nebo jiný druh financování, naši poradci vám pomohou najít řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a možnostem.

Zjistěte více v sekci Hypotéka.

Další služby

Abychom Vám dokázali poskytnout opravdu komplexní služby, které pokrývají všechny aspekty související s bydlením a realitami, navázali jsme spolupráci s řadou renomovaných společností ve všech možných oborech.

Dokážeme Vám tak doporučit firmu, která Vám pomůže vyřešit, co je třeba. Navíc to ve většině případů bude za výhodnější cenu.

Zjistěte více v sekci Další služby.

Komunikace a zpětná vazba - udržujeme vás v obraze

Kromě výše zmíněných služeb klademe velký důraz na komunikaci s našimi klienty. Pravidelně Vás budeme informovat o průběhu celého procesu a výsledcích našich marketingových aktivit. Díky tomu budete mít přehled o tom jak se vyvíjí situace s vaší nemovitostí a budete neustále aktivně zapojeni.


Jsme tu pro Vás

Naši makléři jsou Vám neustále k dispozici, aby Vám poskytli veškerou potřebnou pomoc a informace. Ať už máte dotaz týkající se aktuálního stavu prodeje či pronájmu, potřebujete poradit s financováním nebo se zajímáte o další služby, naši specialisté Vám rádi vyjdou vstříc a dají Vám odpovědi na Vaše dotazy.

Díky našemu profesionálnímu týmu, široké škále služeb a proklientskému přístupu dokážeme uspokojit potřeby všech klientů. Můžete si být jistí, že se o Vaši nemovitost postaráme s maximálním nasazením a celý proces bude probíhat hladce a efektivně. Díky naší péči a moderním technologiím může Vaše nemovitost zazářit na trhu a rychle najít svého nového majtele či nájemníka.

Jsme připraveni Vám poskytnout všechny potřebné nástroje a podporu, abyste dosáhli svých cílů a zrealizovali své sny. Spojte se s námi a nechte nás převzít starost o prodej, koupi či pronájem nemovitosti. Těšíme se na spolupráci s Vámi a na úspěšné završení Vašich projektů v oblasti realit.


Máte na nás nějaký dotaz?

Pošlete nám kontakt, my se s Vámi spojíme.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
*
fname: lname: phone: email: fullname: