O nás

O nás obrJsme tým zkušených realitních makléřů s mnohaletou praxí a stovkami úspěšně realizovaných obchodů.

Rozhodli jsme se, že chceme dělat reality lépe, spojili jsme síly a vytvořili novou společnost na českém realitním trhu. 

Našimi nejvyššími prioritami jsou profesionalita, kvalita, spolehlivost, inovativnost, flexibilita v osobním jednání bez časových omezení, individuální přístup a hlavně lidský faktor ve vztahu k našim klientům. Zakládáme si na transparentnosti, důvěře a dlouhodobých vztazích. Chceme jít s dobou, neustále se zlepšovat a přizpůsobovat naše služby tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám našich zákazníků.

Zásadním prvkem naší filozofie je vstřícné a příjemné jednání. Vždy hledáme nejlepší způsob realizace prodeje nebo koupě nemovitosti, ať už samostatně, nebo ve splupráci s našimi partnery ve financích, právních službách, marketingu a dalších souvisejících oborech.

Na rozdíl od většiny realitních kanceláří nefungujeme na principu multilevel marketingu. Proto se velká část naší provize nepřerozděluje do sítě velkému množství lidí. Díky tomu si můžeme dovolit více investovat do marketingu, kvality a spousty dalších věcí. 

Jsme si vědomi toho, že nákup či prodej nemovitosti je důležitým a výjimečným krokem v životě člověka. Našim hlavním cílem je učinit tento proces pro naše klienty co nejjednodušší a co nejméně stresující. Děláme maximum pro to, abychom Vám poskytli profesionální podporu po celou dobu naší spolupráce.

Věříme, že naše zkušenosti, odbornost a lidský přístup nás odlišují od konkurence a dělají z naší společnosti ideálního partnera pro všechny Vaše potřeby v oblasti realit.
 

Máme za sebou první rok fungování, ve kterém jsme zobchodovali nemovitosti v hodnotě 499 649 890 Kč

Počet zobchodovaných nemovitostí byl 123 - konkrétně 84 prodejů a 39 nájmů. 

Naše původní ambice, o kterých jsme si mysleli, že jsou přehnané byly 500 000 000 Kč. To nám bohužel o fous uteklo, ale vlastně jsme rádi, protože ten fous byl opravdu jen malý. Navíc jsme to dohnali hned po novém roce.

Pro někoho může být tohle číslo malé. Pro nás je to však velkým úspěchem, protože naše firma fungovala prvním rokem, začali jsme až v únoru a první půlrok fungování byl pomalejším rozjezdem. Druhou polovinu roku jsme však dokázali vše rozjet na plné obrátky. Díky skvělé práci našich makléřů a díky nemalým investicím do marketingu (které neustále zvyšujeme) vše dopadlo nad naše očekávání.


Letošní rok máme v plánu se dále posouvat a růst. Nastavili jsme si cíl 1 miliardu Kč a tentokrát si myslíme, že je to cíl reálný.